Авангард
Авангард - це яскравий, зухвалий напрям, який пориває з традиціями і стандартним мисленням. Цей стиль став знаком революційних прагнень молоді початку 20 століття, і в той же час авангард з'явився ще й як своєрідний культурно-естетичний виклик, який претендує на створення нового мистецтва. Саме тому і було вибрано таке позначення нового напрямку - «авангард», що означало «йде попереду» або «передовий загін».
Авангард був покликаний для того, щоб зруйнувати звичні уявлення в мистецтві, свідомості та житті. Але це не означає, що авангард породжує лише руїни і уламки. Навпаки, з хаосу виникають зовсім нові, ультрасучасні ідеї, форми, вирази.

Інтер'єр в стилі Авангарду підходить сміливим, рішучим людям, які готові до божевільних експериментів і змін. Головний акцент у такому інтер'єрі робиться на колір і форму. І ще одним із принципів Авангарду стає контраст, який повинен бути присутнім скрізь і в усьому.

Авангарду притаманні чисті кольори - білий, чорний, червоний, жовтий, зелений. В одному приміщенні може використовуватися кілька контрастних кольорів одночасно, що буде сприяти динаміці та експресії. Причому контраст може виникати не тільки між стінами, підлогою і стелею, але вже і в кольоровій обробці стін. При цьому не потрібно розфарбовувати кожен квадратний сантиметр стіни різним кольором. Авангард - це стиль «великого мазка», тому контраст створюється великими формами. Тому можна знайти сміливе колірне рішення верху і низу стіни або між суміжними або протилежними стінами.

Для оздоблення інтер'єру у стилі Авангарду підійдуть будь-які матеріали, але особливо прогресивно будуть виглядати сучасні, новітні оздоблювальні матеріали: склошпалери, декоративні штукатурки, металізовані шпалери, підвісні стелі, нові лакофарбні покриття, ламіновані покриття й т.д.

Головне в цьому стилі бажання і вміння експериментувати. Предмети меблювання можуть бути як чіткої прямокутної, так і округлої форми, морф з загостреними краями. Не треба боятися експериментувати - новизна додасть індивідуальність вашому інтер'єру. Авангард уникає дрібного декору та оздоблення. Для інтер'єру відмінно підійдуть меблі з металу, дерева, скла.

Поряд з чіткими формами і структурами особливо ефектно виглядають абсолютно безформні предмети, наприклад, величезні крісла-подушки.

У дусі авангарду - немислимі конструкції - підвісні ліжка або низькі ліжка без ніжок. Найголовніше при виборі меблів керуватися принципом нестандартних рішень.

Яскраву ноту в інтер'єр привнесе посуд незвичайних кольорів і форм.

Але слід пам'ятати, що Авангард - це не хаос. Тут є своє організуюче начало, яке будується на почутті форми, ритму і кольору.


Создан 08 июл 2010  Комментарии       
Всего 2, последний 6 мес назад
Гусь 31 мая 2018 ответить
Авангард можно увидеть даже в расположении муравьёв на песке или деревянной палке в тарелке супа. Он так организован, что даже сосиска в тесте может быть ритмичной на фоне тарелки с кальмарами. Но вообще авангард лучше с томатным соком в пустыне.
Гусь 31 мая 2018 ответить
Я не бот, я просто пишу U бот, я просто пишу U бот, U Я не, U Я не, текст. Error: write function error(getElementById(index),textinput); not found.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником